Babydoll

12 adet ürün var.

En güzel fantazi giyim ürünlerini sizlerle buluşturan Modariva, çekici BABYDOLL modelleri ile kendinizi daha özel hissetmenizi sağlıyor. Bu kategoride seksi iç giyim ürünlerini incelerken ayrıca uygun fiyat garantisiyle sipariş etme şansına sahip olabilirsiniz. Transparan modellerden etekli fantezi giyime, pembe kelebekli geceliklerden deri jart...

En güzel fantazi giyim ürünlerini sizlerle buluşturan Modariva, çekici BABYDOLL modelleri ile kendinizi daha özel hissetmenizi sağlıyor. Bu kategoride seksi iç giyim ürünlerini incelerken ayrıca uygun fiyat garantisiyle sipariş etme şansına sahip olabilirsiniz. Transparan modellerden etekli fantezi giyime, pembe kelebekli geceliklerden deri jartiyerli takımlara kadar aradığınız her ürüne sadece Modariva farkıyla sahip olabileceğinizi unutmayın.

BABYDOLL Nedir?

Fantezi gecelik modelleri arasında yer alan BABYDOLL, rahat ve yumuşak kumaşlardan üretilmektedir. Fantezi iç giyimin vazgeçilmez ürünleri olarak bilinen BABYDOLL, günlük kullanıma da uygun bir şekilde üretilmiştir. Genelde göğüs bölgesinin alt kısmında boğumlanan ve alt kısımlara doğru bollaşan bu giysiler, basenlere kadar devam eder. Elbette tercihinize göre çok daha açık ve seksi modelleri de sipariş edebilirsiniz. Kullanımı rahat olan ve fantazi gecelik modelleri arasında en çok kullanılan bu ürünleri dekolte kısımları yine tercihinize göre kapalı ya da açık olabilir.

Seksi görünmenin en popüler aksesuarları olan bu ürünlerin kadifeli, dantelli ve fileli olanları da sipariş edilebilir. Modariva olarak bu konudaki tüm alternatifleri sizlerle paylaşıyor ve oldukça çekici bir görünüme ulaşmanızı sağlıyoruz. Üstelik ürünlerin oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulduğunu da bu kategoriden rahatlıkla görebilirsiniz.

En Güzel BABYDOLL Modelleri

Kadınlardaki estetik görünümü ortaya çıkarmayı amaçlayan BABYDOLL modelleri kolayca giyilebilmektedir. Özel günler için tasarlanan bu ürünlerin en belirgin özelliği gevşek etek ve yüksek bel modellerinden oluşmasıdır. Elbette talebinize göre daha açık ve seksi olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Diz kısmının biraz üstünde daha güzel görünmenizi sağlayacak şekilde tasarlanan bu modeller, kemerli ya da kemersiz seçeneklerle sunulabilmektedir. Her mevsim kullanılabildiği gibi bahar aylarında yeni renk ve modellerle karşınıza çıkabilmektedir. Ünlü tasarımcılar trend modellere göre hazırladığı BABYDOLL ürünlerini en çok gece kullanımları için üretmektedir. Haliyle her zaman modern olan kadınların ilk tercihleri arasında yer alır.

BABYDOLL Gecelik Modelleri

Fantazi iç giyimin en çok tercih edilen modellerinden olan BABYDOLL modelleri, vücut yapısına göre seçilmelidir. Hayalı bir kumaş seçimi sizi olduğundan daha kilolu gösterebilir. Ayrıca etek ucu kısmı da her kadında büyük fark yaratacaktır. Kısa boylu bayanlar bu bakımdan etek ucu dizin üstünde olan modelleri seçebilir. Uzun boylu bayanlar ise uzun etek boyu ile daha güzel bir görünüme kavuşabilir.

40 yaş altındaki her kadın için uygun olan bu ürünlerin birden fazla renk seçeneğiyle donatıldığını söyleyebiliriz. En çok kırmızı, beyaz, siyah ve pembe renklerinin tercih edildiği bu ürünler için ağır ve koyu kumaşlar seçilebilir. Çünkü siyah renk her zaman kusurlarınızı kapatacaktır. O halde kendinizi özel hissetmek ve daha güzel bir görünüme kavuşturmak için Modariva fantazi gecelik ürünlerinden beğendiklerinizi anında sipariş edebilirsiniz. Hızlı kargo ve uygun fiyat garantisiyle sunulan bu ürünlerin kaliteli kumaşlardan üretildiği unutulmamalıdır.

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü