Büyük Beden Jartiyer Takım

1 Ürün var.

Fantazi iç giyimin en önemli ürünlerinden olan jartiyer aslında çekici bir görünüme sahip olan lastikli bağlardır. Ancak günümüzdeki jartiyer takımları artık birbirinden güzel renk ve model seçenekleriyle sunulmaktadır. Modariva olarak büyük beden jartiyer takımı konusundaki ihtiyaçlarınızı anında karşılıyor ve çok daha estetik bir görünüme ulaş...

Fantazi iç giyimin en önemli ürünlerinden olan jartiyer aslında çekici bir görünüme sahip olan lastikli bağlardır. Ancak günümüzdeki jartiyer takımları artık birbirinden güzel renk ve model seçenekleriyle sunulmaktadır. Modariva olarak büyük beden jartiyer takımı konusundaki ihtiyaçlarınızı anında karşılıyor ve çok daha estetik bir görünüme ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu kategoride yer alan en güzel jartiyer takımları, özel bölgeleri ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca çekici renklerle sipariş edeceğiniz bu ürünlerin uygun fiyatlarla satışa sunulduğunu unutmayın. Fantazi iç giyim konusunda ihtiyacınız olan her ürünü bulabileceğiniz Modariva’da her bedene uygun jartiyer takım siparişi verebilirsiniz.

En Çekici Jartiyer Modelleri

Jartiyer takımları farklı modellerle üretilmektedir. Düşük bel, yüksek bel ya da bel hizasında tasarlanan bu ürünler arasından kilolu bayanlar genelde geniş jartiyerleri tercih eder. Çünkü bu jartiyer takımları daha rahat ve estetik olarak kullanılabilir. Genelde büstiyerden çoraba bağlanan en güzel jartiyer takımları özel gecelerde tercih edilmektedir. Gündelik yaşamda pek tercih edilmese de özel gün ve gecelerde kadınların vazgeçemediği bu ürünler, kaliteli kumaşlardan üretilmiştir.

Özel bölgeleri açık gecelik modelleri incelendiği zaman büyük beden jartiyer takımı da kolaylıkla seçilebilir. Modariva olarak kilolu bayanların da rahatlıkla kullanabileceği bu takımlar dantelli ve saten olarak hazırlanmaktadır. Kemer kısmı bir hayli çekici olan bu ürünler kancalı jartiyer modeli olarak da adlandırılabilir. Üstelik renk ve kumaş bakımından birçok alternatifi de sizlere sunmaktadır.

Büyük bedene sahip olan bayanları rahatsız etmeyen jartiyer takımlarındaki en önemli detay, özel bölgelerin görünebilmesidir. Siyah, kırmızı veya beyaz renk olarak tercih edeceğiniz seksi jartiyer modelleri, seksi çorap detayıyla birlikte kullanıldığında çok daha estetik bir görünüme ulaşılabilir. Günümüz kadınlarının özgüven sağlaması ve olduğundan çok daha çekici görünebilmesi için aslında jartiyer takımlarından yararlanması gerekir. Modariva olarak fantezi iç giyim konusundaki tüm arayışlarınıza uygun modelleri sizlere uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

En Güzel Jartiyer Modelleri

Kadınlar daha çok koyu renkli jartiyer takımlarını tercih etmektedir. Ayrıca çorapsız ve dantel detayı olmayan jartiyerler de kullanılmaya başlanmıştır. Ancak büyük beden jartiyer takımı tercih edilirken tüm bu detayların yer aldığı ürünlerin sipariş edilmesi daha mantıklıdır. Çünkü kadınları oldukça seksi ve güzel gösteren jartiyerlerin sade modellerle kullanılması, estetik açıdan bazı sorunlara neden olabilir.

O halde birbirinden güzel jartiyer takımlarını Modariva’dan inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Her bedene uygun olan bu takımların büyük bedenli kadınlar için özel olarak tasarlandığını unutmayın. Ayrıca rahat bir kullanım sağlayan jartiyer takımlarının ten renginize uyum sağlaması gerekiyor.

Jartiyer Nasıl Takılır?

Jartiyer nasıl giyilir konusunda pek çok kadın araştırma yapmaktadır. Aslında sanıldığı kadar zor olmayan jartiyer giymenin vücut şekline göre ayarlandığı unutulmamalıdır. Büyük bedenli kadınların bu ürünlerdeki stripe adı verilen parçayı ayarlaması halinde rahatlıkla kullanım sağlayabileceği unutulmamalıdır. Jartiyerle çorabın bağlantısını sağlayan klipsler de uygun bir şekilde takılarak kullanıma hazır hale getirilmelidir.

Günümüzde pek çok büyük beden jartiyer takımı modelleri bulunmaktadır. Ancak stripelerin hizası her takımda aynıdır. Tek olarak jartiyer kullanmak isteyen kadınların tanga giymesi daha mantıklıdır. Bu süreçte jartiyerin askıların ön kısma gelecek şekilde bel hizasında giyilir. Daha sonra külot iç çamaşırı da jartiyerin üzerinde kalacak şekilde giyilmelidir. Çorap detayı da jartiyerde çok önemlidir. Çorapları giymeden önce stripeler uzatılır ve en uzun mesafeye kadar çekilir. Ardından da jartiyerlerin arka ve ön klipsleri, kullanıldıkları hizaya uygun bir şekilde çoraplara tutturulur. Bu sayede jartiyerin gergin durması sağlanır.

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü