C String

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Günümüzdeki en seksi iç çamaşırlarından biri olan C-String, fantezi bayan iç giyim modelleri olarak incelenmektedir. Özellikle de ön kısımdan görünümü bikiniye benzeyen bu ürünlerin arka kısmında sadece ince bir ip bulunmaktadır. Farklı renk ve desenlerle sahip olabileceğiniz bu ürünler Modariva’da en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunduğumuz ...

Günümüzdeki en seksi iç çamaşırlarından biri olan C-String, fantezi bayan iç giyim modelleri olarak incelenmektedir. Özellikle de ön kısımdan görünümü bikiniye benzeyen bu ürünlerin arka kısmında sadece ince bir ip bulunmaktadır. Farklı renk ve desenlerle sahip olabileceğiniz bu ürünler Modariva’da en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunduğumuz bu ürünler, muhteşem bir gecenin başlangıcı için partnerinize yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden sadece biridir.

C String Bayan Külot Modelleri

Gündelik kullanıma da uygun olan C String külot modelleri, şıklığı ve zarafeti ön plana çıkarmaktadır. Daha önceleri G-String modellerinin daha çok tercih edildiği bilinmektedir. Ancak fantezi iç giyim konusunda seksiliğini ön plana çıkarmak isteyen kadınların artık bu ürünlere yöneldiğini de söylemekte yarar var. Modariva seksi iç giyim ürünleri konusunda ihtiyacınız olan her modeli sizlere sunarken aynı zamanda uygun fiyat garantisi vermektedir.

C-String modelleri aslında yeni moda kadın külotları olarak bilinir. Farklı renk ve desenlerle üretildiği için her bedene uygun olan bu ürünlerin günümüzdeki en seksi iç giyim modeli olduğu kabul edilmiştir. Özellikle de cinsel birleşme öncesi partnerini heyecanlandırmak isteyen kadınlar artık C-String kadın külot modellerini tercih etmeye başlamıştır.

C String Nasıl Giyilir?

Tanga ile benzerlik gösteren ancak bazı özellikleriyle tangadan ayrılan C-String, normal külotlardan da farklıdır. Daha rahat ve konforlu olan bu ürünlerin önden ve arkadan görünümü çok farklıdır. Ön kısmı genelde bikiniye benzerken arka kısmında sadece bir ip bulunmaktadır. Bu ip, kalçaların daha seksi görünmesini sağlar.

Daha çok kumaş veya dar kıyafetler tercih eden kadınların ilk tercihi olan C String modelleri, tasarımları nedeniyle kıyafetin altında belli olmamaktadır. Ancak normal külotların lastik kısımları her zaman belli olduğu için kadınlar artık bu ürünlere yönelmektedir. Modariva olarak bu ürünlerle ilgili vereceğiniz siparişlerde her zaman kalite ve uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Seksi C String Modelleri

C-String kadın külotlarının yan taraflarında ip şeritler yer alır. Bu özelliği ile tangadan ayrılan ürünün cinsel fantezi ürünü olarak kullanıldığı unutulmamalıdır. Kadınlar özel gün ve gecelerde vücut güzelliğini ön plana çıkarmak ve daha çekici bir kalça görünümüne ulaşmak için bu ürünleri kullanmaktadır. Normal külotlardan daha farklı bir tasarımla üretildiği için her zaman kullanımı merak edilen bu ürünler, gün boyu konfor sağlar. Elbette erkekler de C String kullanan partnerlerini daha çok beğenirken muhteşem bir cinsel yaşama davetiye çıkarabilmektedir.

Kadınlar gece uyumadan önce mutlaka C-String kullanmalıdır. Cinsel bölgenin çok rahat bir şekilde korunmasını sağlayan bu ürünler ayrıca güzelliğine önem veren kadınların ilk tercihidir. Artık seksi C String modelleri piyasada çokça yer aldığı için ürün hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, sitemizdeki modelleri inceleyebilir. Harika bir görünümü olan ve gündelik yaşamda da kullanılabilen bu ürünlerle kendinize olan güveniniz artacaktır.

En Güzel C String Bayan Külot Modelleri

Fantazi iç giyim denildiğinde ilk akla gelen ürünlerden olan C String külot modelleri, her geçen gün yeni renk ve modellerle üretilmektedir. Bu kapsamda Modariva olarak cinsel yaşama önem veren çiftlere özel ürünler sunmaya devam ediyoruz. Bu ürünleri kullanırken ayrıca takım haline getirebileceğiniz aksesuarları da tercih edebilirsiniz. Haliyle Modariva’da en seksi fetiş aksesuarlar, dantelli çoraplar, fantazi gecelikler ve daha fazlası satışa sunulmaktadır. Partnerinize unutamayacağınız bir gece yaşatmak ve en güzel C String külot modelleriyle farkınızı ortaya çıkarmak için hemen ürünler arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

 

Daha az
Daha fazla