Gecelik ve Sabahlık

28 adet ürün var.

Gecelik ve Sabahlık Modelleri

Fantazi giyimin vazgeçilmez ürünlerinden olan gecelik modelleri, kadınların kendini en konforlu hissettiği ürünlerdir. Aynı şekilde kaliteli sabahlık modelleri de çoğu zaman fantazi modellerle üretilmektedir. Modariva’da gecelik ve sabahlık modelleri konusunda aradığını her alternatifi rahatlıkla bulabilir ve sipari...

Gecelik ve Sabahlık Modelleri

Fantazi giyimin vazgeçilmez ürünlerinden olan gecelik modelleri, kadınların kendini en konforlu hissettiği ürünlerdir. Aynı şekilde kaliteli sabahlık modelleri de çoğu zaman fantazi modellerle üretilmektedir. Modariva’da gecelik ve sabahlık modelleri konusunda aradığını her alternatifi rahatlıkla bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Üstelik uygun fiyat anlayışıyla sunulan bu ürünlerin onlarca renk ve model seçeneğiyle sizlere paylaşıldığını unutmayın. Zaten kategoriyi incelerken en şık ve seksi gecelik modelleriyle güzel sabahlık modellerinin tüm özelliklerini görebilirsiniz.

Fantazi Gecelik Modelleri

Gecelikler kadınları her zaman çekici gösterir. Özellikle de saten gecelik modelleri her zaman kadınları daha güzel göstermiştir. Bu kapsamda beyaz, fuşya, mor, gri, siyah ve mavi gibi farklı renklerle sizlere sunulan en güzel gecelik modelleri artık Modariva’da daha güzel seçeneklerle satışa çıkarılmıştır.

Modariva’da satışa sunulan geceliklerin tamamı özel kumaşlardan üretilmiştir. Haliyle uzun vadeli kullanımlar yaparken çok daha estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Elbette çekiciliğini ön plana çıkarmak isteyen kadınların mutlaka kullanması gereken gecelikler, saten kumaşlar sayesinde muhteşem ayrıntıları ortaya çıkarır. İster uzun, isterseniz de kısa modelleri tercih ederek partnerinize farkınızı gösterebilirsiniz.

Vücudu tahriş etmeyen ve terlemeye neden olmayan bu ürünler özel kumaş boyalarıyla desteklendiği için yılın her mevsiminde kullanıma uygundur. Bu nedenle fantezi gecelikler arasında dantelli ve tüllü alternatiflere de ulaşabilirsiniz. Üstelik bu gecelikler aynı zamanda sabahlık olarak da kullanılabilir.

Babydoll, transparan ve dantelli gecelikler, günümüz kadınlarının en çok sipariş ettiği ürünlerdir. Her zaman sizi çekici ve güzel gösteren bu ürünlerde onlarca renk alternatifi de mevcuttur. Kırmızıdan maviye, mordan fuşyaya kadar aradığınız her renk sizi çekici kılacaktır. Modariva tamda bu konuda hizmet almak isteyen kadınlara en özgün tasarımları uygun fiyatlarla sunmaya devam etmektedir.

Uzun tüllü gecelik modelleri, kısa gecelik modelleri, dantel işlemeli gecelik modelleri ve daha fazlası artık sitemizde yer almaktadır. Uygun fiyatlarla sipariş vermeden önce ürünlerin görsellerini inceleyebilirsiniz. Zaten en güzel gecelik modelleri konusunda sipariş vermek isteyen kadınlar uzun bir süredir Modariva’dan alışveriş yapmayı sürdürmektedir.

Fantazi Sabahlık Modelleri

Fantezi sabahlık modelleri aynı zamanda gecelik modelleriyle birlikte sunulmaktadır. Yani sipariş vereceğiniz bu ürünleri sabahlık olarak da kullanabilirsiniz. Hepsi birbirinden çekici ayrıntılarla hazırlanan fantazi sabahlık modelleri yine Modariva garantisiyle adresinize gönderilmektedir.

Kendinizi rahat hissedeceğiniz bu ürünler aynı zamanda özel görünmenizi sağlar. Kaliteli kumaşlardan üretilen seksi sabahlık modelleri saten kumaştan hazırlandığı için sağlığınız açısından da faydalıdır. Ayrıca ürünlerimiz tarafımızca özenerek paketlendiği için paket içeriği de gizli kalmaktadır. Yani kadınlara özel olarak hazırlanan tüm bu ürünlerde gizlilik esastır.

Beğendiğiniz ürünlerden herhangi birini sipariş verdikten sonra 1 adet gecelik ve 1 adet sabahlık olarak adresinize gönderilmek üzere kargoya verilmektedir. Bu sayede iki ürüne sahip olurken hem gecelik hem de sabahlık olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Uzun yıllardır kadınların tarz modellerden faydalandığı gecelik ve sabahlık modelleri artık Modariva sayesinde farklı bir bakış açısıyla karşınıza çıkıyor.

Kategorimizde yer alan onlarca ürünü incelerken kumaş, renk ve model ayrıntılarını da görebilirsiniz. Bu sayede hangi modeli tercih edeceğinize karar verebilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Modariva, fantazi giyimde fark yaratan ürünleri bir arada sunmaktadır. Her kategorimizde yüzlerce ürün yer alırken, kadınların vazgeçemediği gecelik, sabahlık, iç giyim ve daha pek çok alanda satışa çıkarılan ürünlerle farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Üstelik bu ürünler her zaman trend modeller arasından özel olarak seçilerek sizler için satışa çıkarılmaktadır.

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü