Külotlu Çorap

1 Ürün var.

Külotlu Çorap

İç giyimin en önemli aksesuarlarından biri olan külotlu çorap, farklı modellerle dikkat çekmektedir Modariva olarak iri puantiyeli çoraplardan simli ve çizgili çoraplara, file külotlu fantazi çoraplardan file desenli külotlu çoraplara kadar birçok modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz. Üstelik son derece kaliteli ve uygun fiyatlı o...

Külotlu Çorap

İç giyimin en önemli aksesuarlarından biri olan külotlu çorap, farklı modellerle dikkat çekmektedir Modariva olarak iri puantiyeli çoraplardan simli ve çizgili çoraplara, file külotlu fantazi çoraplardan file desenli külotlu çoraplara kadar birçok modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz. Üstelik son derece kaliteli ve uygun fiyatlı olan fantazi külotlu çorap modelleri sayesinde kendinizi çok daha çekici bir hale getirebilirsiniz. Bu kategoride birbirinden güzel modelleri incelerken hızlı kargo seçeneği ile anında sipariş verebilirsiniz.

Desenli Külotlu Çorap Modelleri

Farklı desenlerle bacaklarınıza daha çekici bir görünüm katan desenli külotlu çorap modelleriyle tarz görünebilirsiniz. Aslında külotlu çorap seçimi yapacak olan kadınların genelde desenli modellere yoğunlaştığı bilinmektedir. İlk kez bu modelleri tercih edecek olanlar doğal olarak siyah rengi tercih etmelidir. Çünkü desenli ve siyah külotlu çoraplar her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Ancak desenlerin kıyafetinizdeki desenle çakışmaması, güzel bir görünüm için önemlidir.

Desenli çorap giyerken ayrıca renge göre kıyafet seçimi yapılmalıdır. Etek kullanan bayanların üst ve etek modelinin siyah çoraba göre şekillenmesi daha mantıklı olacaktır. Bu yüzden koyu renk bir kıyafet çorap kombini ve desenlerin görsel şölenini dengeleyecektir. Haliyle küçük ya da büyük puantiyeleriyle seçeceğiniz bir çorabın topuklu ayakkabı ve siyah elbiseyle harika bir kombin oluşturacağını unutmayın.

Desenli Külotlu Çorap Kombinleri

Günümüzdeki bazı bayanlar klasik tarza yakın kıyafetleri daha çok tercih etmektedir. Bu giyim tarzında desenli külotlu çorap kullanımı, trend bir görünüme davetiye çıkaracaktır. Ayrıca kalem etek, beyaz bir gömlek ve blazer ceket ile tarzınızı ortaya çıkabilirsiniz. Yine gündelik kullanımlarda kadınsal duruşunuzu dengelemek adına oversize tişört veya uzun kazak ile desenli çorapları tercih edebilirsiniz.

Kış aylarında da desenli külotlu çorap modelleri rahatlıkla kullanılabilir. Mini bir elbise altına giyebileceğiniz gibi kazaklarla da kombin yapabilirsiniz. Özellikle de puantiyeli külotlu çorapların kot şortlarla giyilmesi, gerçekten dikkat çeken ve estetik bir görünümü beraberinde getirir. Soğuk günlerde de aynı kombini uygulayabilirsiniz.

File Külotlu Çorap Modelleri

File külotlu çoraplar her zaman estetik görünümü beraberinde getirir. Daha önceleri popülerliğini yitirse de artık külotlu çorap seçenekleri arasında çokça tercih edilmektedir. Özellikle de feminen bir stil oluşturmak isteyen kadınlar kombinlerinde file külotlu çorap modellerini kullanmaktadır.

File çoraplar bacaklara çok daha seksi bir görünüm katmaktadır. Bununla beraber desenli olan modelleri de günümüzde tercih edilmektedir. Modariva olarak harika modellerle hazırlanan file külotlu çorapları inceledikten hemen sonra uygun fiyatlarla sipariş vermeye başlayabilirsiniz. Bu çoraplar gündelik kullanımlar için tercih edilebileceği gibi özel gecelerde de kıyafet kullanmadan giyilebilir. Üstelik iç çamaşırı da külotlu çorabın altında kalacak şekilde kullanılması, karşı konulamaz bir güzelliği beraberinde getirir.

File Külotlu Çorap Kombinleri

Tarzına her zaman düşkün olan kadınların yırtık kot ile file çorap uyumunu bilmesi gerekir. Sportif bir tarz yakalarken aynı zamanda feminen duruş sergilemek için bu kombini değerlendirebilirsiniz. Yırtık kotlar genelde gençler tarafından sevilse de moda dünyasında ciddi bir yere sahip olmayı başarmıştır.

File çorap ve yurtık kot ikilisinden sonra burnu açık ayakkabılar ile en güzel külotlu çorap kombinini oluşturabilirsiniz. Mevsimsel geçişlerde bu tür ayakkabıları giymek için biraz sabırlı olunması önemlidir. Yaz aylarında çorapsız olarak da yapabileceğiniz bu kombin aslında külotlu çorap modelleriyle beraber incelenebilir. Burnu açık ayakkabıların yanı sıra bilek üstünde biten kumaş pantolon veya havuç pantolon giyerek de şahane bir kombin oluşturarak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü