Mayokini - Tankini

35 adet ürün var.

Mayokini – Tankini

En güzel mayokini modelleri artık Modariva ayrıcalığıyla sunulmaktadır. Dilediğiniz modeli inceledikten sonra sipariş edebileceğiniz bu ürünler mayo ile bikininin karışımı olarak karşınıza çıkmaktadır. Her sezon yeni renk ve model seçeneklerinin tasarlandığı tankini modelleri de dikkat çekmeyi sürdürmektedir.

Trend Mayokini M...

Mayokini – Tankini

En güzel mayokini modelleri artık Modariva ayrıcalığıyla sunulmaktadır. Dilediğiniz modeli inceledikten sonra sipariş edebileceğiniz bu ürünler mayo ile bikininin karışımı olarak karşınıza çıkmaktadır. Her sezon yeni renk ve model seçeneklerinin tasarlandığı tankini modelleri de dikkat çekmeyi sürdürmektedir.

Trend Mayokini Modelleri

Mayokini modelleri incelendiği zaman alt ve üst takımlarla oluşan farklı modeller karşınıza çıkacaktır. Özellikle de çizgili beyaz ya da kırmızı modellerin her geçen gün kullanıcıların dikkatini çektiğini söyleyebiliriz. Modariva, trend mayokini modellerini sizlerle paylaşırken aynı zamanda uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Üstelik başka yerde bulamayacağınız mayokiniler çizgili ve özel tasarımlarla dikkat çekmektedir.

Mayokiniler, yaz tatili boyunca kadınların daha estetik bir görünüme ulaşmasını sağlar. Plaj modasının da her yıl değişmesi, yeni alternatiflerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Plaj modasını takip eden Modariva, kaliteli kumaşlarla üretilen bu ürünleri sizlerle paylaşırken aynı zamanda şık ve çekici olmanızı sağlar.

Mayokini tercih ederken kaliteli ürünlerden yararlanmanız gerekir. Özellikle rengini koruması ve dayanıklı olması, bu ürünlerde olması gereken özelliklerdendir. Üstelik son derece konforlu olmaları nedeniyle denizde ve havuzda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Polyamid ve likra karışımı özel kumaşlarla üretilen en güzel mayokini modelleri takım olarak satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin en önemli özelliği ise astarlı olması ve iç göstermemesidir. Bu nedenle iç çamaşırı kullanmadan da mayokini giyebilir. Renk ve desen konusunda ihtiyacınız olan tüm alternatifleri sizlerle paylaşan Modariva, takım bikini modelleriyle hizmet sunmayı sürdürmektedir.

En Güzel Tankini Modelleri

İki farklı parçadan oluşan tankini modelleri, en önemli plaj giyim ürünlerindendir. Üst kısmı atlet şeklinde olan bu ürünlerin alt kısmı slip şeklindedir. Bu yüzden farklı bir tarz denemek isteyen kadınların yaz dönemlerinde ihtiyacı olan bu ürünlerin de mayokini gibi kaliteli kumaşlarla üretildiği unutulmamalıdır. Zaten Modariva her zaman en uygun fiyatlarla hizmet sunarken kullanıcılarına kaliteli ürünleri sunmanın gayreti içerisindedir.

Tankini seçimi yaparken her zaman özel kumaşların tercih edilmesi gerekir. Mayokini gibi likra ve polyamid karışımından üretilen bu ürünlerin tamamı vücuda uyumludur. Ayrıca uzun vadeli kullanılabilmektedir. Tatile çıkan bayanların korkulu rüyası olan klordan vücudu koruyan bu ürünlerin gevşemediği ve vücudu tamamen sardığı bilinmektedir. Beklentilerinizi karşılayan bu ürünlerin en uygun fiyat garantisiyle Modariva tarafından sunulduğunu tekrar söylemekte yarar var.

Yeni Sezon Mayokini ve Tankini Modelleri

Alt ve üst takım olarak tercih edeceğiniz bu ürünler, tatil boyunca tüm dikkatlerin üzerinizde olmasını sağlayacaktır. Özel tasarımlı olan bu ürünlerin ayrıca ipli ve desenli modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede her zaman çekici bir görünüme ulaşarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı ve estetik modelleri sizlerle paylaşırken dişiliğinizi vurgulamak için her zaman seksi mayokini ve tankini modelleriyle hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Feminen bir duruş sergilemek için tatil süresi boyunca kullanmanız gereken mayokini ve tankini modelleri kırmızı, mavi, pembe ve beyaz renklerle ön plandadır. Plaj modasına uyum sağlamak adına bu kategorideki ürünlerin içeriğini inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

İddialı bayanların vazgeçemediği ürünlerden olan mayokini ve tankiniler aslında elbise mayolar olarak da bilinir. Her bedene uygun olarak sunulan bu ürünler, tatil boyunca kendinizi daha şık hissetmenizi sağlayacaktır. Alternatif renklere göz atarken aynı zamanda özel tasarımlı elbise mayoları da inceleyebilirsiniz. Öte yandan yeni sezon mayokini ve tankini modelleri pratik bir şekilde kullanılmakla beraber tatil boyunca kendinize olan güveninizi de sağlayacaktır. Vakit kaybetmeden Modariva farkıyla dilediğiniz plaj modasına uygun ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü