İndirimli Fiyat! Mite Love Fantezi Gecelik Dantelli Beyaz Genişlet

Mite Love Fantezi Gecelik Dantelli Beyaz

Mite Love

Yeni

44,90 TL

KDV Dahil

84,90 TL KDV Dahil

-40,00 TL

Harcama 100,00 TL Daha fazla yapın ve ücretsiz kargo ile gönderelim!
Mitelove


MARKAMite LoveÜRETİM YERİTürkiyeGİZLİ GÖNDERİÜrün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez,Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.PAKET İÇERİĞİDantelli Gecelik (Ürün 3 parçadan oluşmaktadır. Üst Kısım - Gecelik - Tanga)

Mitelove


Editörün Notu


 


Fantazi gecelik dantelli Beyaz, iç giyim kişiye özel olduğundan bu alana eğilim oldukça fazladır. Dantelli gecelik iç giyimde ekseriyet kullanılan ve talep edilen iç giyim türü olması edeniyle rekabeti beraberinde getirir. Beyaz gecelik rekabet ortamının artmasıyla birçok tekstil firmasının yönünü iç giyime çevirdi. Arz talep doğrultusunda Beyaz gecelik alanında hızlı artış meydana geldi. Daha önceleri fantezi iç giyim konusunda ithal ürün kullandığımız ülkemizde son yıllarda fantazi Beyaz gecelik tamamına yakın bölümü ülkemizde üretilip yurt dışına ithal da sağlandı. Çoğunluk firmanın yoğunlaştığı iç giyimde dantelli gecelik üretimi artmıştır. Beyaz gecelik rekabet kaynaklı üretime eğilim kaliteli ürün üretiminde bir adım ileri gidilmiştir. Daha önceki yıllarda ülkemizde fantazi Beyaz gecelik üretimin dahi olmadığı iç giyim ürünleri gelinen son nokta ise online site üzerinden fantazi iç giyim ürünleri satışa sunuldu. Dantelli gecelik kişiye özel olma sebebiyle birçok farklı model ve desende üretimi başlayan dantelli gecelik tül ürünlere olan talep doğrultusunda üretimde ürünler arz edilmektedir. Fantazi Beyaz gecelik renk kategorisinde dantelli gecelikBeyaz gecelik vs ürünler üretimi başlamıştır. Rekabetin getirdiği bir diğer önemli konu ise kaliteli ürün üretilmesidir.Fantazi Beyaz gecelik kaliteli kumaşıyla ve kaliteli imalatıyla fantazi iç giyimde yerini aldı. Kadınların önem verdiği ve ciddi bir eğilim gösterdiği fantazi Beyaz gecelik türünde hızlı artış olmaktadır.Fantazi Beyaz gecelik kadınların aşk ve tutkunun rengi olarak gördüğü Beyaz seksi görünüm kazandırmasıyla seçici renk olma özelliğini kazandırır Beyaz Dantelli gecelik olarak bildiğimiz model ise seksi ve çekiciliği arttırır. Dantelli gecelik Beyaz renkle buluşması tüm özellikleri kendinde barındıran tasarım olarak ortaya çıkar. Beyaz gecelik karşı cinsi etkilemek için doğru seçim ve doğru hamle yapacağınız bir andır. Beyaz gecelik göz alıcı bir görünüm kazandırır. 

Dantelli gecelik ile partnerinizi etki altına alacağınız bir tasarımla siz değerli kadınlar için derlendi. Dantelli gecelik ile partnerinizi baştan çıkarıp ipleri ellinize alacağınız bir gecelik. 

 Mitelove

Mite Love Beden Tablosu

Şu anki müşteri yorumları.

Write a review

Mite Love Antrasit Pantolon Görünüm Tayt