Plaj Giyim

132 adet ürün var.

Plaj Giyim

Birbirinden güzel ve yeni sezon plaj giyim modelleriyle dikkat çeken Modariva, kadınların tatil anılarını canlandırması için en güzel fırsatları sunmaya devam etmektedir. Farklı tarz plaj stilleri sayesinde plajlardaki şıklığınızı ve güzelliğinizi korumaya devam ederken en güzel mayo ve bikini modelleri konusunda da aradığınız her ürü...

Plaj Giyim

Birbirinden güzel ve yeni sezon plaj giyim modelleriyle dikkat çeken Modariva, kadınların tatil anılarını canlandırması için en güzel fırsatları sunmaya devam etmektedir. Farklı tarz plaj stilleri sayesinde plajlardaki şıklığınızı ve güzelliğinizi korumaya devam ederken en güzel mayo ve bikini modelleri konusunda da aradığınız her ürünü bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Plaj Giyim Modelleri

Tatil kıyafeti araştırması yapmadan önce Modariva’da sizler için sunulan ürünleri tercih edebilirsiniz. Oldukça popüler olan tropikal desenli gömlekler sizi çekici ve güzel gösterecektir. Ayrıca farklı renk ve modellerle sunulduğu için alternatif olarak dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda uygun fiyat garantisi de yine Modariva tarafından sunulmaktadır.

Yaz aylarında tercih edilen plaj giyim ürünleri, tamamlayıcı parçalarla da kullanılmaktadır. Vücudun alt kısmı için hazırlanan pareo, hafif dokusuyla plajda daha rahat vakit geçirmenizi sağlar. Bununla beraber uzun elbise şeklinde satın alabileceğiniz pareolar, straptez olarak da sunulabilir. Tasarımlarıyla dikkat çeken bu ürünlerin taş ve dantel işlemelerle süslendiği unutulmamalıdır. O halde bu kategorideki diğer ürünleri de inceleyerek yaz aylarına çok daha iddialı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Pareolar desenli seksi giyim ürünleri olarak da adlandırılır. Özellikle bacaklarınızın güzelliğini ön plana çıkardığı için mutlaka kullanılmalıdır. Aynı şekilde uzun plaj elbise modelleri de pareo kategorisinde incelenebilir. Siyah, sarı, kırmızı, beyaz, saks desenli, çiçek desenli ve kahve desenli gibi farklı renk seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.

Yeni Sezon Mayo Modelleri

Mayo ve bikiniler aslında plaj giyim konusunda ihtiyacınız olan en önemli ürünlerdir. Bu kategoride yüzlerce renk ve desenle üretilen mayoları görebilir ve inceleyebilirsiniz. Fırfırlı çizgili takımlar, fantazi bikini modelleri, dantelli deniz şortları, seksi bikiniler, alt ve üst bikini modelleri ile kendinizi daha çekici hissedebilirsiniz. Talep eden kadınlar uzun kadın plaj elbisesi modellerini de inceleyebilir.

Yeni sezon bikini modelleri incelendiğinde tankini, çizgili, dantelli, kalın çizgili ve birleşik bikiniler karşınıza çıkmaktadır. Her biri diğerinden estetik ve güzel duran bu ürünler, Modariva farkıyla uygun fiyatlarla satışa çıkarılmıştır. Her ürünün içeriğini incelerken hangi özelliklerle sizlere sunulduğunu görebilirsiniz.

Yeni Sezon Bikini Modelleri

Her yıl farklı bir modeli piyasaya sunulan bikini modelleri, Modariva’da ayrıcalıklı fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır. Her çeşit renk ve modeli bir arada bulabileceğiniz bu ürünlerin sadece alt ya da üst takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Bikini modelleri, kadınların güvenle kullandığı plaj giyim ürünleri arasındadır. Bu kapsamda trend üst bikini modellerini tercih ederek kombin oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde alt bikini modelleri de vücut ölçülerinizi çok daha estetik gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden kategorimizde yer alan birbirinden renkli ve seksi bikiniler için hemen sipariş verebilirsiniz.

En Güzel Pareo Modelleri

Bikini ve mayodan sonra plajlarda en çok kullanılan ürünler pareolardır. Kısa veya uzun olarak tercih edeceğiniz bu ürünler genelde standart boydadır. Dökümlü kol tasarımı, diz hızalı ve kayık yaka tasarımlarıyla dikkat çeken pareo modelleri, örgü ve dantelli olarak da tercih edilebilir. Bu yüzden daha şık bir plaj tatili yapmak isteyenler mutlaka trend pareo modellerini sipariş verebilir.

Biçim ve tasarım bakımından çok güzel bir görünümü beraberinde getiren bu ürünlerin fiyatları da oldukça uygundur. Modariva olarak plaj giyim konusunda ihtiyacınız olan her ürünü sizlere kaliteli bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Kullanışlı modellerle ön plana çıkan bu ürünlerin bacaklarınızın güzelliği ön plana çıkaracağını da unutmayın. Elbise şeklinde de tasarlanan pareolar artık her plaj tatilinde kadınların sıkça kullandığı ürünlerden biri haline gelmiştir.

 

 

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü