Tayt Çorap

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Tayt Çorap

Tayt çorap modelleri kadınların gündelik kullanımına uygun olarak hazırlanmaktadır. Üstelik özel günler için tasarlanan tayt çorapların estetik açıdan güzel görünmek isteyen kadınların vazgeçilmezi olduğu bilinir. Günümüz kadınları yüksek veya düşük sıcaklıklarda külotlu çorap ile tayt çoraplar arasında karasız kalabilir. Özel olarak ...

Tayt Çorap

Tayt çorap modelleri kadınların gündelik kullanımına uygun olarak hazırlanmaktadır. Üstelik özel günler için tasarlanan tayt çorapların estetik açıdan güzel görünmek isteyen kadınların vazgeçilmezi olduğu bilinir. Günümüz kadınları yüksek veya düşük sıcaklıklarda külotlu çorap ile tayt çoraplar arasında karasız kalabilir. Özel olarak üretilen bu çorapların serin tutma özelliği de bulunmaktadır. Ancak kış mevsiminde daha rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Vücut ısısını çok iyi bir şekilde muhafaza eden tayt çoraplar ayrıca elbise ve eteklerin altına kombin yapılabilir.

Tayt Çoraplar Kaç DEN Olmalı?

DEN, Denier sözcüğünün kısaltmasıdır ve taylardaki sağlamlık ölçüsünü ifade eder. Bu numara azaldıkça tayt çorapların sağlamlığı da azalmaktadır. Örneğin, 40 DEN ve altı en ince modellerdir. Bu ürünlerde ten rengi belli olur. 40 ile 60 DEN arasındaki tayt çorap modelleri ise yarı şeffaf özelliktedir. Küçük kusurlarını gizlemek isteyen bayanlar her zaman 60 DEN numaralı ürünleri tercih etmelidir. Üstelik bu modeller soğuk havalar için de oldukça güzel sonuçlar verir.

Tayt Çorap Modelleri

Tayt çoraplar file ya da standart olarak tercih edilebilir. Ancak file çorapların üzerinizde çok daha estetik olacağını unutmayın. Beyaz, siyah, altın rengi, gri ve pembe gibi çekici renklerle tasarlanan bu ürünlerin özel gün ve gecelerinize ayrı bir anlam yükleyeceği de bir gerçektir. Çünkü fantazi giyime önem gösteren kadınlar kendini daha çekici gösterebilmek için bu ürünlere başvurmaktadır. Her kadının üzerinde şahane bir görünüm sergileyen tayt çorap modelleri, Modariva’da uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Fantazi Tayt Çorap Modelleri

Fantazi tayt çoraplar aslında özel günler için tasarlanmıştır. Kadınları çok daha seksi gösteren bu ürünlerin gündelik kullanımlar için uygun olduğu da bilinmektedir. Fantazi iç giyim modellerinin kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sunulduğu Modariva’da ihtiyacınız olan her ürüne ulaşmanız da mümkün. Bu yüzden kategorileri inceleyerek fantazi giyim modellerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Fantazi tayt çoraplar ayrıca her bedene uygun olarak üretilmiştir. Son olarak polyester kumaştan üretildiği için uzun vadeli ve kaliteli bir kullanım seçeneği sunmaktadır. Daha fazla vakit kaybetmeden uygun fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Tayt Çorap Kombinleri

Çekici görünmek için bayanların uzun yıllardır kullandığı tayt çoraplar, Modariva farkıyla birbirinden güzel modellerle sunulmaktadır. Fantazi iç giyim modelleri arasında da yerini alan bu ürünlerin özel gün ve gecelerde harika bir görünüm sağladığı unutulmamalıdır. İç çamaşırından bağımsız olarak kullanabileceğiniz tayt çorapların kalın ve ince modelleri de bulunmaktadır. Bu yüzden mevsime göre tercih yapabilirsiniz. Ancak ince tayt çoraplarının sizi olduğundan daha çekici kılacağını söylemekte yarar var.

Daha zarif bir görünüm elde etmek ve bacaklarınızın istediğiniz şekle girmesi için kullanacağınız bu çorapların opak görünümlerle desteklendiği unutulmamalıdır. Modariva’da satışa çıkarılan tayt çorap modelleri, günümüzdeki en kaliteli ürünler arasındadır.

Kadınlar en çok tayt çorapların hangi kıyafetlerle tercih edilmesi gerektiğini araştırmaktadır. Öncelikle özel günlerde herhangi bir kıyafet kullanmadan direkt çorabı giyebilir ve partnerinizi hareketlendirebilirsiniz. Ancak gündelik kullanımlarda genelde mini etek ve pantolon altına tercih edebilirsiniz. Etek kullanan bayanların üst kısım için de çorap rengine uyumlu kıyafetler seçmesi gerekir. Pantolonda da aynı durum geçerlidir.

Sizlerle paylaştığımız bu ürünler, kaymayan bayan çorapları kategorisindedir. Yani pantolon altından herhangi bir kayma yapmadığı için kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Üstelik kırışma ve yırtılma gibi durumlar da söz konusu olmayacaktır. Her bedene uygun olarak üretilen tayt çoraplarının hareket yeteneğinizi kısıtlamadığı da bilinmelidir.

Daha az
Daha fazla